Başkanın Mesajı

BAŞKANIMIZ ÖZGÜR ALBAYRAK'IN MESAJI

  

Değerli Meslektaşlarım;

22. Olağan seçimli genel kurulumuzu mesleğimize yakışır demokratik bir olgunluk ile gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Çıkan sonuçlara göre mutlaka kazanan Mesleğimiz ve Odamız olmuştur. Bize destek veren, katkı sağlayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim.

Oda Yönetimi olarak, almış olduğumuz vazifenin sorumluluğu ve şuuru içerisinde sizlerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda bir yönetim anlayışını benimseyerek etkin, dinamik ve akılcı bir şekilde vazifemizi ifa etme gayretinde olacağız. Çıkmış olduğumuz bu yolda mesleğimize değer katmak itibarımızı yüksek seviyelere taşımak adına üzerimize düşen çabayı sonuna kadar sarf edeceğiz. 

İnanıyorum ki, yeni dönemde Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yeni yüzlerle yeniliklere açık saygı duyulan hukuka bağlı değişikliklere yön veren vizyon sahibi meslek mensuplarından oluşan alanında lider kurumlardan biri olacaktır.

Odamıza ve mesleğimize yaptığınız ve yapacağınız katkılar nedeniyle her bir üyemizin şahsına sonsuz teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte fikir ve projelerinizle bizlere katılım sağlayacağınız başarılı bir çalışma dönemi geçirebilmek umuduyla, saygılarımı sunuyorum.

Özgür ALBAYRAK

Başkan

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret97534
Saat
Adres Bilgileri

Kırşehir Serbest Muhasebeci
Mali Müşavirler
Odası

 
 
Ankara Cad. Türkmenoğlu İş Merkezi Kat:3 No:13
KIRŞEHİR

  

  
Tel :    0386 213 01 76
 Faks : 0386 213 01 76

Günlük Gazeteler